czech germany gb
Úvodní stránka
tema_small (10K)

Pštrosí farma s.r.o.

Doubravice nad Svitavou

mobil: +420 608 817 421

www.pstrosifarmadoubravice.cz


počítadlo.abz.cz

Pštrosí produkty

pstrosi-produkty (25K)
  • Výrobky z pštrosího masa.
  • Kůže pštrosů se používá na výrobu luxusní obuvi, kabelek, tašek, oděvů, peněženek a dalších doplňků. Vyznačuje se mimořádnou pevností, trvanlivostí, je odolná vůči opotřebení a v nepropustnosti vody předčí kůži krokodýlí, kterou je schopna nahradit.
  • Peří pštrosů má zvláštní strukturu, výborně se barví na jakékoliv pastelové barvy a má uplatnění v celé řadě luxusních módních doplňků.
  • Konzumní vejce nasytí 8-10 osob, vaří se 60-90 minut nebo se smaží.
  • Skořápky se používají buď jako celé pro výrobu ozdobných předmětů, lampy, poháry apod., nebo jako úlomky, které se mohou zpracovat na zvláštní brože a náušnice. Každé vejce je cenné, takže je považované za násadové, pokud není mechanicky poškozené, nebo abnormálně malé, nevejčitého tvaru apod.
  • Originální přírodní pštrosí kosmetika. Už od časů starověkého Egypta používaly ženy přírodní pštrosí kosmetiku, která účinně působil proti stárnutí pleti, vráskám, kožním ekzémům a spáleninám. Dnes využíváme zkušenosti starých Egypťanů v nejmodernějších pleťových a léčivých přípravcích.
    Masážní krémy mají vynikající regenerační účinky na pokožku, používají se pro lokální masáž páteře, kloubů, šlach a po svalové námaze působí proti revmatickým bolestem a artritídě. Přípravky jsou vysoce kvalitní, vhodné i pro citlivou pleť.

© 2011 Pštrosí farma Doubravice     Spřátelené weby: